20KPA216CA-B
MFR.Part #
20KPA216CA-B
JLCPCB Part #
C1667930
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 216V 265.43V 2uA 348V 58A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS