20KPA20A
MFR.Part #
20KPA20A
JLCPCB Part #
C1984565
Description
-55℃~+175℃ 20V 20kW@10/1000us 22.34V 36.8V 548.9A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS