20KPA204A
MFR.Part #
20KPA204A
JLCPCB Part #
C1984169
Description
-55℃~+175℃ 204V 20kW@10/1000us 227.9V 329V 61.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS