20KPA192CA-B
MFR.Part #
20KPA192CA-B
JLCPCB Part #
C1667933
Description
-55℃~+175℃ 192V 20kW@10/1000us 235.95V 2uA 309V 65.4A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS