20KPA180A-B
MFR.Part #
20KPA180A-B
JLCPCB Part #
C1667794
Description
-55℃~+175℃ 180V 20kW@10/1000us 221.21V 291V 2uA 69.4A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS