20KPA172CA-B
MFR.Part #
20KPA172CA-B
JLCPCB Part #
C1667595
Description
-55℃~+175℃ 172V 20kW@10/1000us 211.31V 277V 2uA 72.9A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS