20KPA172A
MFR.Part #
20KPA172A
JLCPCB Part #
C1984184
Description
-55℃~+175℃ 172V 192.1V 20kW@10/1000us 277V 72.9A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS