20KPA160A-B
MFR.Part #
20KPA160A-B
JLCPCB Part #
C1667790
Description
-55℃~+175℃ 160V 196.57V 20kW@10/1000us 258V 2uA 78.3A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS