20KPA144A-B
MFR.Part #
20KPA144A-B
JLCPCB Part #
C1667796
Description
-55℃~+175℃ 144V 176.88V 20kW@10/1000us 232V 2uA 87.1A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS