20KPA132A
MFR.Part #
20KPA132A
JLCPCB Part #
C1984523
Description
132V 147.4V 20kW@10/1000us 213V 94.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS