20KPA104CA-B
MFR.Part #
20KPA104CA-B
JLCPCB Part #
C1667599
Description
104V 120.2A@10/1000us 127.82V 168V 20kW@10/1000us 2uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS