20KPA104A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
20KPA104A-B
JLCPCB Part #
C1667767
Package
P600
Description
104V 120.2A 127.82V 168V 20kW@10/1000us 2uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS