1.5KE9.1CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE9.1CA
JLCPCB Part #
C1984527
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 113.4A 13.4V 50uA 7.78V 8.65V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS