1.5KE530CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE530CA-B
JLCPCB Part #
C1667221
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.9A@10/1000us 451V 556.5V 698V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS