1812L260/16MR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L260/16MR-A
JLCPCB Part #
C3761894
Description
-40℃~+85℃ 100A 15mΩ 16V 2.6A 50mΩ 5A 5s 1812 Resettable Fuses ROHS