1812L150/24MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L150/24MR
JLCPCB Part #
C142805
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5s 1.8mm 120mΩ 20A 24V 3.41mm 3A 4.73mm 40mΩ 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS