1812L110/33MR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L110/33MR-A
JLCPCB Part #
C468891
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.25mm 1.95A 200mΩ 20A 3.41mm 33V 4.73mm 500ms 60mΩ 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS