1812L050/60MR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L050/60MR-A
JLCPCB Part #
C3762342
Description
-40℃~+85℃ 10A 150ms 150mΩ 1A 1Ω 500mA 60V 1812 Resettable Fuses ROHS