1812L050/60MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L050/60MR
JLCPCB Part #
C87383
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 1.8mm 10A 150ms 150mΩ 1A 1Ω 3.41mm 4.73mm 500mA 60V 1812 Resettable Fuses ROHS