16R1200GH
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
16R1200GH
JLCPCB Part #
C3760616
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 12A 16V 20.4A 3.3mΩ 7.5s 8.6mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS