1.5SMC300CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC300CA
JLCPCB Part #
C5342224
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 256V 285V 3.7A 3.7uA 414V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS