1.5SMC24A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC24A
JLCPCB Part #
C1975264
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20.5V 22.8V 33.2V 45.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS