1.5SMC220A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC220A
JLCPCB Part #
C5342227
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 185V 209V 328V 4.6A 4.6uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS