1.5SMC180CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC180CA
JLCPCB Part #
C2938311
Package
SMC
Description
1.5kW 154V 171V 1uA 200A 246V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS