1.5SMB62CA
MFR.Part #
1.5SMB62CA
JLCPCB Part #
C1850453
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 109.8V 1uA 53V 65.1V 98.5A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS