1.5SMB23CA
MFR.Part #
1.5SMB23CA
JLCPCB Part #
C3706100
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22V 33.2V 45A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS