15KPA90CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA90CA-HRA
JLCPCB Part #
C3705851
Description
-55℃~+175℃ 100.5V 103.7A 145.6V 15kW 2uA 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS