15KPA78CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA78CA-HR
JLCPCB Part #
C3702383
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 119.7A 126.1V 15kW 2uA 78V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS