15KPA75CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA75CA-HR
JLCPCB Part #
C3706251
Description
-55℃~+175℃ 122V 123.8A 15kW 2uA 75V 83.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS