15KPA75A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA75A-HRA
JLCPCB Part #
C3707983
Description
-55℃~+175℃ 122V 123.8A 15kW 2uA 75V 83.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS