15KPA70A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA70A-HR
JLCPCB Part #
C3709099
Description
-55℃~+175℃ 113.6V 132.9A 15kW 2uA 70V 78.2V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS