15KPA64CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA64CA
JLCPCB Part #
C6650537
Description
-55℃~+175℃ 104.2V 144.9A@10/1000us 15kW@10/1000us 2uA 64V 71.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS