15KPA60CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA60CA-HR
JLCPCB Part #
C3701965
Description
-55℃~+175℃ 155A 15kW 2uA 60V 67V 97.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS