15KPA60CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA60CA-B
JLCPCB Part #
C1667805
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 155A@10/1000us 15kW@10/1000us 2uA 60V 73.4V 97.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS