15KPA58CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA58CA-B
JLCPCB Part #
C223932
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 161A 2uA 58V 70.9V 93.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS