15KPA54CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA54CA-B
JLCPCB Part #
C1667797
Description
15kW@10/1000us 172A@10/1000us 2uA 54V 66V 87.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS