15KPA54A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA54A-HR
JLCPCB Part #
C3709965
Description
-55℃~+175℃ 15kW 172.2A 2uA 54V 60.3V 87.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS