15KPA51A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA51A-HRA
JLCPCB Part #
C3698847
Description
-55℃~+175℃ 15kW 182.1A 2uA 51V 57V 82.9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS