15KPA48CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA48CA-HRA
JLCPCB Part #
C3713224
Description
-55℃~+175℃ 15kW 194.3A 2uA 48V 53.6V 77.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS