15KPA45A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA45A-HRA
JLCPCB Part #
C3704477
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 15kW 207.4A 2uA 45V 50.3V 72.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS