15KPA43CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA43CA-HR
JLCPCB Part #
C3706912
Description
-55℃~+175℃ 15kW 216.3A 2uA 43V 48V 69.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS