15KPA40CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA40CA-HR
JLCPCB Part #
C3712158
Description
-55℃~+175℃ 15kW 229.5A 2uA 40V 44.7V 65.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS