15KPA36A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA36A-HRA
JLCPCB Part #
C3713157
Description
-55℃~+175℃ 15kW 252.5A 2uA 36V 40.2V 59.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS