15KPA33A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA33A
JLCPCB Part #
C1976694
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 276.1A 2uA 33V 36.9V 54.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS