15KPA30CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA30CA-HRA
JLCPCB Part #
C3702375
Description
-55℃~+175℃ 15kW 15uA 297.8A 30V 33.51V 50.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS