15KPA30A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA30A-B
JLCPCB Part #
C1667565
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 15uA 297.8A@10/1000us 30V 36.7V 50.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS