15KPA28CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA28CA-HR
JLCPCB Part #
C3705549
Description
-55℃~+175℃ 15kW 25uA 28V 31.28V 317.9A 47.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS