15KPA28CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA28CA-B
JLCPCB Part #
C1667800
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 25uA 28V 317.9A@10/1000us 34.24V 47.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS