15KPA28A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA28A-B
JLCPCB Part #
C3710622
Description
-55℃~+175℃ 15kW 25uA 28V 31.28V 317.9A 47.5V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS