15KPA280CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA280CA-HR
JLCPCB Part #
C3704695
Description
-55℃~+175℃ 15kW 280V 2uA 312.8V 33.2A 454.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS